תכנית ה-4,000

בכל מערכת בחירות מגיע יום הבחירות ובו אזרחי המדינה בוחרים את נציגיהם לכנסת ישראל. הפעם זה יקרה בתאריך 17.3.
על מנת שננצח בבחירות האלה וניכנס לכנסת צריכים לקרות שני דברים: 
1. ההצבעה לעלה ירוק צריכה לההיפך לדבר גורם גאווה שכולם מדברים עליו 
2. עלינו למנוע מצב של פסילות פתקים
על מנת לגרום לשני הדברים הללו לקרות פיתחנו תכנית בת שני שלבים ואנחנו זקוקים לעזרתכם:

שלב ראשון - יציאה אל השטח והפגנות נוכחות בשלב הראשון אנו קוראים לכם להזמין אותנו להגיע אליכם. אנחנו מתחייבים להגיע לכל מקום שיש בו 10 אנשים שרוצים לשמוע עלינו ולעזור לנו. אנו נשלח נציג מהמפלגה שיספר קצת על הרשימה ועל חשיבות ההצבעה, יעביר חומרי פרסום ויכין אתכם לשלב השני של התכנית.

כמו כן, בשלב הראשון, על כולנו להתחיל להפגין גאווה שאנחנו בוחרים לעמוד בצד הנכון של ההיסטוריה. בצד של הצדק, האמת העובדות והניסיון וכנגד רוע לב, חוסר מידע ואינטרסים זרים.  אין נעשה את זה? הרבה דברים קטנים שכל אחד ואחת יעשו יהפכו לדבר אחד גדול וענק. נתקשר לחברים, נדבר עם ההורים, נשתף תוכן, נתלה שלטים במרפסות, נצטלם עם לוגו המפלגה על שלט או חולצה ונעלה לרשתות החברתיות (פייסבוק/אינסטגרם) ונרשום #גאהבבחירהשלי, נצא לרחובות ולאזורי בילוי ביחד לחלוקת פלאיירים וצילום עם קהל הבוחרים.

שלב שני - יום הבחירות ניסיון העבר מלמד כי לעלה ירוק נפסלים כמעט פי 2 קולות ביחס למפלגות אחרות. על מנת למנוע מצב כזה הכינו את תכנית ה-4,000 במסגרתה ביום הבחירות 4,000 מתנדבים יפוזרו בין הקלפיות השונות על מנת למנוע מצב של גניבת פתקים או זיופים בשלב הבחירה. לשם כך אנו זקוקים לכולכם וכולכן - כולם חייבים להתגייס למשימה.

כל מה שאנחנו עושים במסע הבחירות הזה פורץ דרך וחדשני. החל מגיוס הכספים בהאדסטארט, המשך באופן הרכבת הרשימה המרשימה המורכבת מ-70 חברים וחברות, המסרים של הקמפיין, שיתוף התומכים ואנחנו מתכוונים להמשיך להישאר בחזית הטכנולוגית במהלך הקמפיין.

לנו אין כסף. אין לנו מימון מפלגות במיליוני שקלים חדשים כמו המפלגות בכנסת וגם אין לנו יצחק תשובה שיעמיד עבורנו תקציב של מיליונים. אבל יש לנו הרבה מאוד אמת, צדק ורוח. עם שלושת הדברים האלה ננצח. אחרי ה-17.3 לעלה ירוק יהיו חברים וחברות בכנסת ישראל.